Novinky BES profesionální produkty pro vlasovou kosmetiku

Novinky BES profesionální produkty pro vlasovou kosmetiku

Novinky

Výběr nových produktů BES pro vlasovu kosmetiku


Chainplex 1 - CHAIN REBUILDER

Chainplex 1 - CHAIN REBUILDER


Chainplex 2 - CHAIN STABILIZER

Chainplex 2 - CHAIN STABILIZER


Chainplex 3 - HAIR IMPROVER

Chainplex 3 - HAIR IMPROVER


B1 HERGEN Šampon pro oslabené vlasy

B1 HERGEN Šampon pro oslabené vlasy

B1 HERGEN Šampon pro oslabené vlasy, barevné a vlasy s trvalou ondulací je energizující posilující šampon pro oslabené vlasy, který působí přímo na vlasové vlákno pro posílení struktury. Jeho časté použití pomáhá účinně zabránit oslabení vlasů, znovu oživuje vlas od kořene a vrací do vlasů vitalitu a ztracenou sílu.

Způsob použití:

Kartáčovat vlasy, aby se zabránilo tvorbě jejich zauzlení tak, aniž by kartáčováním došlo k dalšímu poškození vlasů. K tomu je výhodné použití speciálního a přírodního kadeřnického náčiní. Hojně namočit vlasy, nalít dostatečné množství šamponu na dlaň ruky. Rovnoměrně nanést na vlasovou pokožku a na všechny vlasy tak, aby specifické látky produktu byly dobře zpracovány a mohly projevit svůj účinek. Masírovat hlavu krouživými pohyby od zátylku ke konturám vlasové čelní strany a naopak. Opláchnout vodou tak, aby voda tekla z čela na zátylek, a tím aby se odstranily všechny zbytky mycích složek prostředku. Jemně vysušit ručníkem a použít specifický produkt kondicionéru


B2 HERGEN Energizující a výživná maska

B2 HERGEN Energizující a výživná maska

B2 HERGEN Energizující a výživná maska je vhodná zejména pro vlasy, které se jeví slabými, křehkými a náchylnými k lámání. Její bohaté složení je schopno vyhladit kutikulu a dodat vlasům energický a živý vzhled již od prvních aplikací.

Způsob použití:

Nanést masku na mokré vlasy. Nechat působit 4-5 minut a důkladně opláchnout vlažnou vodou.


B3 HERGEN Léčebná bezoplachová kúra pro oslabené vlasy

B3 HERGEN Léčebná bezoplachová kúra pro oslabené vlasy

B3 HERGEN Léčebná bezoplachová kúra pro oslabené vlasy, barvené a vlasy s trvalou ondulací: léčebná kúra bez oplachování na oslabené vlasy, barvené a vlasy s trvalou ondulací poskytuje vlasovému vláknu konstrukční keratinové prvky. To obnovuje oslabeným vlasům hydro - lipidový plášť, který je chrání před stresem ze životního prostředí.

Způsob použití:

Vysušit ručníkem, rovnoměrně nanést na všechny vlasy, masírovat pramen po prameni a tím se snažit, aby účinné látky pronikly do hloubky a snadněji tak utvořily ochranný film. Nechat působit po dobu přibližně 5 minut. NEOPLACHOVAT a pokračovat v úpravě účesu tak, jako obvykle.


B4 HERGEN Extrémně posilující ošetření

B4 HERGEN Extrémně posilující ošetření

B4 HERGEN Extrémně posilující ošetření: jedná se o energizující a osvěžující pleťové tonikum, který musí být aplikován na konci kúry. Jeho složení bylo vyvinuto k jeho integraci do struktury vlasů. Komplex vhodně spojených kvartérních kationtových polymerů dodává oslabeným, křehkým a chemicky upravovaným vlasům novou sílu, má vliv na jejich přirozenou rovnováhu. Použitím B4 HERGEN Extrémně posilující ošetření se vlasy snadněji česají a zacuchané vlasy se snadněji rozčesávají.

Způsob použití:

Na umyté a ručníkem vysušené vlasy dobře rozdělte energizující tonikum, učešte a poté pokračujte ve finální úpravě účesu. Neoplachujte.


B5 HERGEN Energizující intenzivní sérum

B5 HERGEN Energizující intenzivní sérum

B5 HERGEN Energizující intenzivní sérum: Je to aktivní směs koncentrovaných látek schopných okamžitě působit energizujícím, posilujícím způsobem a látek, které jsou schopny vytvořit na oslabených a citlivých kapilárních částech posilující film. Použití tohoto séra je velmi doporučováno našimi technology před a po barvení vlasů a po trvalé ondulaci. Díky své elastické síle usnadňuje vysušování vlasů fénem a jejich rozčesávání, což zanechává vlasy lesklé a hebké.

Způsob použití:

Naneste sérum rovnoměrně na všechny vlasy. Jemně masírujte konečky prstů jednotlivé prameny, čímž dojde k usnadnění průniku produktu přes kortikální vrstvu vlasů. Nechte působit několik minut. Důkladně opláchněte vlažnou vodou.


S1 HERGEN Šampon proti lupům

S1 HERGEN Šampon proti lupům

S1 HERGEN Šampon proti lupům je speciálně vyvinut pro boj s lupy a zabraňuje jejich návratu. Jeho jemné složení umožňuje pravidelné používání, aniž by mohlo dojít k poškození epidermální rovnováhy. Díky v něm obsaženým látkám vede ke snížení deskvamace kůže a obnovuje optimální podmínky pro vlasovou pokožku

Způsob použití:

Pro dobrou účinnost Šamponu proti lupům S1 HERGEN, musí být aplikován pravidelně namísto běžně používaného obvyklého šamponu. Proto, aby se zabránilo tvorbě zauzlení vlasů, je třeba kartáčovat vlasový porost, aby se co nejvíce vlasy rozčesaly. Pak hojně namočit vlasy, nalít dostatečné množství šamponu na dlaň ruky, dobře promíchat tak, aby došlo k aktivaci specifických látek. Rovnoměrně nanést na vlasovou pokožku a na všechny vlasy. Masírovat hlavu krouživými pohyby od zátylku ke konturám vlasové čelní strany a naopak. Opláchnout vodou tak, aby voda tekla z čela na zátylek a tím, aby se odstranily všechny zbytky mycích složek prostředku. Jemně vysušit ručníkem, a pokud je to žádoucí, použít specifický produkt kondicionéru.


V1 HERGEN Šampon prevence proti padání vlasů

V1 HERGEN Šampon prevence proti padání vlasů

V1 HERGEN Šampon prevence proti padání vlasů je speciálním šamponem používaným při prevenci vypadávání vlasů. Díky účinným látkám v něm přítomným, stimuluje proliferaci buněk folikulu zvýšením hustoty kapilár. Prodlužuje životnost vlasů, oddaluje jejich stárnutí a padání.

Způsob použití:

Kartáčovat vlasy, aby se zabránilo tvorbě jejich zauzlení, nejlépe s příslušenstvím, které nezahřeje vlasovou pokožku. Rozčesat vlasy dobře. Hojně namočit vlasy, nalít dostatečné množství šamponu na dlaň ruky. Rovnoměrně nanést na vlasovou pokožku a na všechny vlasy. Masírovat hlavu krouživými pohyby od zátylku ke konturám vlasové čelní strany a naopak, aby došlo k mikrocirkulaci pleti a k většímu vstřebání aktivních látek. Opláchnout vodou tak, aby voda tekla z čela na zátylek, a tím aby se odstranily všechny zbytky mycích složek prostředku. Jemně vysušit ručníkem a použít specifický produkt kondicionéru


P1 HERGEN Šampon proti maštění

P1 HERGEN Šampon proti maštění

P1 HERGEN Šampon proti maštění je speciálně vyvinut k vyvážení a regulaci nadměrné produkce mazu na vlasové pokožce. Má jemné složení, které umožňuje jeho každodenní používání aniž by docházelo k rebound efektu. Tímto termínem se má na mysli opakování výraznějších problémů po vysazení léčby.

Způsob použití:

Kartáčovat vlasy, aby se zabránilo tvorbě jejich zauzlení, nejlépe s příslušenstvím, které nezahřeje vlasovou pokožku. Dobře vlasy rozčesat. Hojně namočit vlasy, nalít dostatečné množství šamponu na dlaň ruky, rovnoměrně nanést na vlasovou pokožku a na všechny vlasy, dobře promíchat tak, aby došlo k aktivaci specifických látek. Masírovat hlavu krouživými pohyby od zátylku ke konturám vlasové čelní strany a naopak. Opláchnout vodou tak, aby voda tekla z čela na zátylek a tím, aby se odstranily všechny zbytky mycích složek prostředku. Jemně vysušit ručníkem a pokud je to žádoucí, použít specifický produkt kondicionéru.


G1 HERGEN Intenzivní výživný šampon

G1 HERGEN Intenzivní výživný šampon

G1 HERGEN Intenzivní výživný šampon: je speciální šampon, který jemně čistí a vyživuje vlasy suché a lámavé. Jeho pravidelné používání poskytuje intenzivní hydrataci vlasové pokožky a dodává vlasům přirozenou jemnost. Je to ideální produkt pro použití na vlasovou pokožku zarudlou a citlivou a jako šampon pro každodenní i časté používání.

Způsob použití:

Kartáčovat vlasy, aby se zabránilo tvorbě jejich zauzlení a co nejlépe vlasy rozčesat. Hojně namočit vlasy, nalít dostatečné množství šamponu na dlaň ruky, promíchat, aby došlo k aktivaci specifických látek. Rovnoměrně nanést na vlasovou pokožku a na všechny vlasy. Masírovat hlavu krouživými pohyby od zátylku ke konturám vlasové čelní strany a naopak. Opláchnout vodou tak, aby voda tekla z čela na zátylek a tím, aby se odstranily všechny zbytky mycích složek prostředku. Jemně vysušit ručníkem a použít specifický produkt kondicionéru.


R1 HERGEN Detoxikační tonikum

R1 HERGEN Detoxikační tonikum

R1 HERGEN Detoxikační tonikum Je to přípravek, jehož hlavním účelem je zbavit vlasovou pokožku eventuálních zbytků radikálů a nečistot, které by mohly bránit účinným látkám uvolňovaných z jílu a následující specifické péče proniknout k pokožce hlavy. Detoxikační tonikum připravuje pleť, vlasovou pokožku a vlasy pro následné ošetření. Jeho speciálně vyvinuté složení odstraňuje nečistoty a toxiny, které jsou zachyceny v pórech na kůži a na vnějším povrchu vlasového vlákna. Představuje účinné, jemné, ale hloubkové čištění. Jeho aplikace na delší dobu působení umožňuje odstranit látky, které běžný prostředek, použit v běžném režimu, by nemohl být schopen odstranit. Připravuje pleť, vlasovou pokožku a vlasy pro následné ošetření tak, aby tyto více přijímaly účinné látky a tím se usnadnilo jejich vstřebávání.

Způsob použití:

Rozdělit vlasy na malé sekce a rovnoměrně nanést produkt na vlasovou pokožku nebo na pleť. Konečky prstů krouživými pohyby jemně vmasírovat produkt od spodní oblasti krku, pokračovat směrem k temenní a spánkové části, dále postupovat až k dosažení čelní zóny a následně celý postup opakovat směrem zpět. Tento způsob má relaxační a zároveň stimulační efekt. Připravuje vlasovou pokožku nejvhodnějším způsobem k následnému ošetření, protože ji vyčistí do hloubky.


Dynamic Invisible Strong

Dynamic Invisible Strong

Lak na vlasy je určen pro všechny typy vlasů. TVARUJE - ZVĚTŠUJE OBJEM - FIXUJE. Rychle schne a snadno se vyčesává.

Obsah: 500 ml


Strong Hold

Strong Hold

Lak na vlasy dodává účesům tvar a vlasům pružnost, aniž by je zatěžoval. Speciální pryskyřice vytváří silnou a dlouhotrvající fixaci vhodnou pro všechny typy vlasů s potřebou odolávat vlhkosti. Pohodlný rozprašovač umožňuje zpřesnit nanášení a snížit plýtvání s přípravkem.

Obsah: 500 ml


COLOR

COLOR

PHF COLOR SHAMPOO

ŠAMPON NA OCHRANU BARVY: Ultra šetrný, určený na ochranu vlasů obarvených fotooxidací. Podtrhuje barevný odstín a odstraňuje látky, které by ho mohly ztemnit. Obsahuje UV filtr, který chrání barvu před škodlivými účinky slunečního záření. Ideální pro zvýraznění intenzity barvy a hloubky odlesku. Šetrně odstraňuje zbytky barvy, které se usazují na pokožce.

PHF COLOR CONDITIONER

BALZÁM NA OCHRANU BARVY: Ideální pro hydrataci a rozpletení barvených vlasů. Prodlužuje životnost a zářivost barvy a přispívá k jejímu zafixování. Zaručuje kompenzační účinek na vlas a uzavírá jeho kapilární strukturu. Obsahuje UV filtr, který chrání barvu před škodlivými účinky slunečního záření. Barvené vlasy jsou po použití balzámu měkké, sametové na dotek a neuvěřitelně lesklé.


CURL

CURL

PHF CURL SHAMPOO

ŠAMPON OŽIVUJÍCÍ KUDRNY: Jemný a hydratující. Dodá kudrnám formu, odstraňuje krepatost a vlasy jsou silnější, lesklejší a pružnější. Kudrny jsou měkčí a poddajnější. Nadlehčuje pohyb kudrn a eliminuje skelný a slámový efekt.

PHF CURL CONDITIONER

BALZÁM OŽIVUJÍCÍ KUDRNY: Hydratuje do hloubky kudrnaté vlasy, díky čemuž se pak vlasy lépe tvarují a zachovávají formu, aniž by ztěžkly. Díky působení balzámu jsou vlasy pružné a tonizované. Působí na vlasy jemně, ale s dlouhodobým účinkem. Definuje a tvaruje strukturu kudrny. Zabraňuje zacuchání vlasů.


SMOOTH

SMOOTH

PHF SMOOTH SHAMPOO

ŠAMPON HLADKÝ EFEKT: Šetrný a výživný, ideální pro zajištění hladkého a sametového efektu. Díky šetrnému působení se vlasy lépe rozčesávají, neelektrizují se a perfektně se tvarují. Chrání hladké vlasy před vlhkostí tím, že uzavře kapilární strukturu vlasu a vytvoří odolnou bariéru proti vlhkosti, díky čemuž nedochází ke krepatění vlasů. Příznivě působí proti nepěkně vyhlížejícímu roztřepení (rozdvojení) konečků vlasů.

PHF SMOOTH CONDITIONER

BALZÁM PRO HLADKÝ ÚČES: Vlasy se dobře rozčesávají, jsou hedvábné, lépe se kontrolují a neelektrizují se. Balzám prostupuje do struktury vlasu a tím ho posiluje a činí stabilnějším. Působí šetrně na vlasovou pokožku a vytváří hedvábný efekt.


VOLUME

VOLUME

PHF VOLUME SHAMPOO

ŠAMPON DODÁVAJÍCÍ OBJEM: Šetrně hydratuje bez ztěžknutí vlasů, dodává vlasům objem, nadýchanost a větší pevnost.

PHF VOLUME CONDITIONER

BALZÁM DODÁVAJÍCÍ OBJEM: Dodává vlasům objem a lehkost, hydratuje je a chrání. Posiluje a vyztužuje vlasy, vlasy si tak déle zachovávají svůj objem. Má antigravitační účinek, vlasy působí husté a silné.

 
kontakt

Fremach servis, s.r.o.

Poděbradská 777/9d, 190 00 Praha 9

Telefon: (+420) 281 862 309
Fax: (+420) 281 862 623

(+420) 773 688 122

info@fremachservis.cz


Provozní doba Platná od 2.1.2019
pondělí - pátek : 08:30 - 17:00

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.