Silver Line ošetření proti luipům

Silver Line ošetření proti luipům

Silver Line ošetření proti lupům

Hergen Beauty & Wellness Solution

Produkty Stříbrné řady - Silver Line jsou speciálně formulovány tak, aby čelily problémům s lupy, aby snižovaly odlupování vlasové pokožky a aby zmírňovaly nepříjemný a opakující se pocit svědění, ke kterému dochází. Tea Tree, důležitý prvek této řady, byl vybrán pro své antimykotické, antibakteriální a antiseptické vlastnosti. Extrakty z kůry vrby bílé (Salix alba) a skořice snížují zánět, zarudnutí a s ním spojené odlupování vlasové pokožky.

Cílem této léčby je odstranit příčinu odpovědnou za tuto chorobu a snížit nepříjemné pocity, se kterými se osoby, které lupy trápí, neustále setkávají.

Stříbrná řada - Silver Line se skládá ze dvou produktů, jejichž spojení při použití umožní dosáhnout lepších a efektivnějších výsledků.


S1 HERGEN Šampon proti lupům

S1 HERGEN Šampon proti lupům

S1 HERGEN Šampon proti lupům je speciálně vyvinut pro boj s lupy a zabraňuje jejich návratu. Jeho jemné složení umožňuje pravidelné používání, aniž by mohlo dojít k poškození epidermální rovnováhy. Díky v něm obsaženým látkám vede ke snížení deskvamace kůže a obnovuje optimální podmínky pro vlasovou pokožku

Způsob použití:

Pro dobrou účinnost Šamponu proti lupům S1 HERGEN, musí být aplikován pravidelně namísto běžně používaného obvyklého šamponu. Proto, aby se zabránilo tvorbě zauzlení vlasů, je třeba kartáčovat vlasový porost, aby se co nejvíce vlasy rozčesaly. Pak hojně namočit vlasy, nalít dostatečné množství šamponu na dlaň ruky, dobře promíchat tak, aby došlo k aktivaci specifických látek. Rovnoměrně nanést na vlasovou pokožku a na všechny vlasy. Masírovat hlavu krouživými pohyby od zátylku ke konturám vlasové čelní strany a naopak. Opláchnout vodou tak, aby voda tekla z čela na zátylek a tím, aby se odstranily všechny zbytky mycích složek prostředku. Jemně vysušit ručníkem, a pokud je to žádoucí, použít specifický produkt kondicionéru.


S2 HERGEN Tonikum proti lupům

S2 HERGEN Tonikum proti lupům

S2 HERGEN Tonikum proti lupům je přípravek, který svým postupným působením normalizuje odlupování vlasové pokožky. Jeho složení je obohaceno jedinečnými látkami, tím z něj činí základní prvek k dokončení léčby řadou Silver Line a jeho použití na konci ozdravovacího procesu nevyžaduje následné oplachování vodou.

Způsob použití:

Umýt vlasovou pokožku a vlasy s S1 HERGEN Šampon proti lupům. Osušit ručníkem. Sjednotit produkt S2 HERGEN Tonikum proti lupům pomalým protřepáním lahvičky. Speciálním kapátkem odebrat požadované množství produktu a aplikovat jej na postižené oblasti vlasové pokožky. Provádět pohyby prstů drenáž. Pokračovat lehkou masáží tak, aby se rovnoměrným způsobem nanesl výrobek po celé vlasové pokožce, a tak byl zajištěn kontakt aktivních složek s celým epidermickým povrchem, který je pokryt lupy.

Dávkování:

NÁRAZOVÁ FÁZE: 2 nebo 3 aplikace týdně.
UDRŽOVACÍ FÁZE: 1 aplikace týdně.

 
kontakt

Fremach servis, s.r.o.

Poděbradská 777/9d, 190 00 Praha 9

Telefon: (+420) 281 862 309
Fax: (+420) 281 862 623

(+420) 773 688 122

obchod@fremachservis.cz


Provozní doba Platná od 2.1.2021
pondělí - pátek : 08:30 - 17:00

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.