Blue Line energizující ošetření

Blue Line energizující ošetření

Blue Line energizující ošetření

 

 

Hergen Beauty & Wellness Solution

Modrá řada – Blue Line byla vymyšlena pro všechny, kteří chtějí posílit vlasy oslabené stresem životního prostředí (smog, vítr), mechanickým zatížením (časté mytí a vysoušení vlasů) a chemikáliemi (barvení, trvalá ondulace a žehlení vlasů).

Modrá řada - Blue Line je určena k tomu, aby navrátila do vlasového vlákna energii a dodala vlasu obnovenou životní sílu. Protein hydrolyzát získaný ze semen Ceratonia siliqua je zvláště bohatý na arginin, kyselinu asparagovou a kyselinu glutamovou. Tyto aminokyseliny jsou nezbytné pro růst a udržování zdraví vlasů. Jsou schopny nahradit poškozené aminokyseliny renovací struktury vlasů zevnitř.

Tento hydrolyzát je začleněn do vhodné matrice s prodlouženým uvolňováním a s kladným nábojem, který z ní činí vysoce blízkou negativním nábojům vlasového kutikulu. Elektrostatickou přitažlivostí se matrice ukládá na kutikulární povrch, uvolňuje aminokyseliny, o které je obohacena, a vytváří ochranný film, který kutikulu vyhlazuje a poskytuje pevnost a odolnost proti lámání. Alfa-hydroxykyseliny z ovoce mimo jiné poskytují živiny a základní vitální materiál, který je potřebný k růstu silnějších a zdravějších vlasů.

Modrá řada - Blue Line se skládá z 5 produktů:
B1 HERGEN Šampon pro oslabené vlasy, barvené a vlasy s trvalou ondulací
B2 HERGEN Energizující a výživná maska
B3 HERGEN Léčebná bezoplachová kúra pro oslabené vlasy, barvené a vlasy s trvalou ondulací
B4 HERGEN Extrémně posilující ošetření
B5 HERGEN Energizující intenzivní sérum


B1 HERGEN Šampon pro oslabené vlasy

B1 HERGEN Šampon pro oslabené vlasy

B1 HERGEN Šampon pro oslabené vlasy, barevné a vlasy s trvalou ondulací je energizující posilující šampon pro oslabené vlasy, který působí přímo na vlasové vlákno pro posílení struktury. Jeho časté použití pomáhá účinně zabránit oslabení vlasů, znovu oživuje vlas od kořene a vrací do vlasů vitalitu a ztracenou sílu.

Způsob použití:

Kartáčovat vlasy, aby se zabránilo tvorbě jejich zauzlení tak, aniž by kartáčováním došlo k dalšímu poškození vlasů. K tomu je výhodné použití speciálního a přírodního kadeřnického náčiní. Hojně namočit vlasy, nalít dostatečné množství šamponu na dlaň ruky. Rovnoměrně nanést na vlasovou pokožku a na všechny vlasy tak, aby specifické látky produktu byly dobře zpracovány a mohly projevit svůj účinek. Masírovat hlavu krouživými pohyby od zátylku ke konturám vlasové čelní strany a naopak. Opláchnout vodou tak, aby voda tekla z čela na zátylek, a tím aby se odstranily všechny zbytky mycích složek prostředku. Jemně vysušit ručníkem a použít specifický produkt kondicionéru


B2 HERGEN Energizující a výživná maska

B2 HERGEN Energizující a výživná maska

B2 HERGEN Energizující a výživná maska je vhodná zejména pro vlasy, které se jeví slabými, křehkými a náchylnými k lámání. Její bohaté složení je schopno vyhladit kutikulu a dodat vlasům energický a živý vzhled již od prvních aplikací.

Způsob použití:

Nanést masku na mokré vlasy. Nechat působit 4-5 minut a důkladně opláchnout vlažnou vodou.


B3 HERGEN Léčebná bezoplachová kúra pro oslabené vlasy

B3 HERGEN Léčebná bezoplachová kúra pro oslabené vlasy

B3 HERGEN Léčebná bezoplachová kúra pro oslabené vlasy, barvené a vlasy s trvalou ondulací: léčebná kúra bez oplachování na oslabené vlasy, barvené a vlasy s trvalou ondulací poskytuje vlasovému vláknu konstrukční keratinové prvky. To obnovuje oslabeným vlasům hydro - lipidový plášť, který je chrání před stresem ze životního prostředí.

Způsob použití:

Vysušit ručníkem, rovnoměrně nanést na všechny vlasy, masírovat pramen po prameni a tím se snažit, aby účinné látky pronikly do hloubky a snadněji tak utvořily ochranný film. Nechat působit po dobu přibližně 5 minut. NEOPLACHOVAT a pokračovat v úpravě účesu tak, jako obvykle.


B4 HERGEN Extrémně posilující ošetření

B4 HERGEN Extrémně posilující ošetření

B4 HERGEN Extrémně posilující ošetření: jedná se o energizující a osvěžující pleťové tonikum, který musí být aplikován na konci kúry. Jeho složení bylo vyvinuto k jeho integraci do struktury vlasů. Komplex vhodně spojených kvartérních kationtových polymerů dodává oslabeným, křehkým a chemicky upravovaným vlasům novou sílu, má vliv na jejich přirozenou rovnováhu. Použitím B4 HERGEN Extrémně posilující ošetření se vlasy snadněji česají a zacuchané vlasy se snadněji rozčesávají.

Způsob použití:

Na umyté a ručníkem vysušené vlasy dobře rozdělte energizující tonikum, učešte a poté pokračujte ve finální úpravě účesu. Neoplachujte.


B5 HERGEN Energizující intenzivní sérum

B5 HERGEN Energizující intenzivní sérum

B5 HERGEN Energizující intenzivní sérum: Je to aktivní směs koncentrovaných látek schopných okamžitě působit energizujícím, posilujícím způsobem a látek, které jsou schopny vytvořit na oslabených a citlivých kapilárních částech posilující film. Použití tohoto séra je velmi doporučováno našimi technology před a po barvení vlasů a po trvalé ondulaci. Díky své elastické síle usnadňuje vysušování vlasů fénem a jejich rozčesávání, což zanechává vlasy lesklé a hebké.

Způsob použití:

Naneste sérum rovnoměrně na všechny vlasy. Jemně masírujte konečky prstů jednotlivé prameny, čímž dojde k usnadnění průniku produktu přes kortikální vrstvu vlasů. Nechte působit několik minut. Důkladně opláchněte vlažnou vodou.

 
kontakt

Fremach servis, s.r.o.

Poděbradská 777/9d, 190 00 Praha 9

Telefon: (+420) 281 862 309
Fax: (+420) 281 862 623

(+420) 773 688 122

obchod@fremachservis.cz


Provozní doba Platná od 2.1.2021
pondělí - pátek : 08:30 - 17:00

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.