Violet Line ošetření proti padání

Violet Line ošetření proti padání

Violet Line ošetření proti padání

Hergen Beauty & Wellness Solution

Je to aktivní a specifická léčebná kúra, která je formulována tak, aby posílila slabé vlasy, aby je stimulovala k růstu a zabránila předčasnému padání vlasů. Účinné látky, kterými byla Fialová řada - Violet linie obohacena, prodlužují dobu trvání anagenní fáze, oddalují fázi telogenu a stimulují začátek dalšího folikulárního cyklu. Baicalin, flavonoid extrakt ze Šišáku bajkalského (Scutellaria Baicalensis), je schopen zvýšit proliferaci folikulárních buněk, chrání je před inhibičním signálem, který je vyvoláván androgenními hormony.

Klíčky pšeničného zrna a sóji stimulují metabolickou aktivitu dermálních papila buněk, které zajišťují příjem živin potřebných k růstu vlasů. Mentol je schopen stimulovat mikrocirkulaci pokožky hlavy a tak poskytovat větší okysličení folikulárních buněk.

Fialová řada - Violet Line se skládá ze dvou produktů: V1 HERGEN Šampon prevence proti padání vlasů a V2 HERGEN Tonikum prevence proti padání vlasů. Jejich použití musí být kombinováno, protože působení jednoho produktu kompletuje působení druhého. Celá řada lze být s úspěchem používána jak muži, tak ženami.


V1 HERGEN Šampon prevence proti padání vlasů

V1 HERGEN Šampon prevence proti padání vlasů

V1 HERGEN Šampon prevence proti padání vlasů je speciálním šamponem používaným při prevenci vypadávání vlasů. Díky účinným látkám v něm přítomným, stimuluje proliferaci buněk folikulu zvýšením hustoty kapilár. Prodlužuje životnost vlasů, oddaluje jejich stárnutí a padání.

Způsob použití:

Kartáčovat vlasy, aby se zabránilo tvorbě jejich zauzlení, nejlépe s příslušenstvím, které nezahřeje vlasovou pokožku. Rozčesat vlasy dobře. Hojně namočit vlasy, nalít dostatečné množství šamponu na dlaň ruky. Rovnoměrně nanést na vlasovou pokožku a na všechny vlasy. Masírovat hlavu krouživými pohyby od zátylku ke konturám vlasové čelní strany a naopak, aby došlo k mikrocirkulaci pleti a k většímu vstřebání aktivních látek. Opláchnout vodou tak, aby voda tekla z čela na zátylek, a tím aby se odstranily všechny zbytky mycích složek prostředku. Jemně vysušit ručníkem a použít specifický produkt kondicionéru


V2 HERGEN Tonikum prevence proti padání vlasů

V2 HERGEN Tonikum prevence proti padání vlasů

V2 HERGEN Tonikum prevence proti padání vlasů je aktivní multi - koncentrovaná emulze speciálně pro ty jedince, kteří podléhají progresivnímu rozsáhlejšímu řídnutí vlasů. Díky svému zesílenému složení má schopnost poskytnout směs užitečných prvků pro opětovnou aktivaci vitality vlasových folikulů a tím i schopnost posílit vlasové stonky. Produkt se aplikuje po umytí vlasů V1 HERGEN Šamponem prevence proti padání vlasů, doprovázeném adekvátní masáží provedenou konečky prstů, čímž může být aktivována mikrocirkulace vlasové pokožky a tak je poskytnuto větší okysličení folikulárních buněk. Zanechává na hlavě příjemný pocit svěžesti a lehkosti.

Způsob použití:

Umýt vlasovou pokožku a vlasy s V1 HERGEN Šamponem prevence proti padání vlasů. Vysušit ručníkem. Sjednotit produkt V2 Hergen Tonikum prevence proti padání vlasů pomalým protřepáním lahvičky. Speciálním kapátkem odebrat požadované množství produktu a aplikovat jej na postižené oblasti vlasové pokožky. Provést pohyby prstů drenáž. Pokračovat s lehkou masáží, která stimuluje krevní oběh. Tento způsob aplikace produktu zesiluje jeho absorbci a vyživuje folikulární buňky.

Dávkování:

NÁRAZOVÁ FÁZE: 2 nebo 3 aplikace týdně.
UDRŽOVACÍ FÁZE: 1 aplikace týdně.

 
kontakt

Fremach servis, s.r.o.

Poděbradská 777/9d, 190 00 Praha 9

Telefon: (+420) 281 862 309
Fax: (+420) 281 862 623

(+420) 773 688 122

obchod@fremachservis.cz


Provozní doba Platná od 2.1.2021
pondělí - pátek : 08:30 - 17:00

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.