Pink Line ošetření proti maštění

Pink Line ošetření proti maštění

Pink Line ošetření proti maštění

Hergen Beauty & Wellness Solution

Růžová řada – Pink Line je formulována k usměrnění zvýšené produkce kožního mazu mazovými žlázami tak, aby jejich nadměrnou sekreci oslabila. Produkty růžové řady byly obohaceny solí zinku a výtažky ze Spiraea ulmaria, kde obě tyto složky jsou schopné snížit aktivitu některých enzymů odpovědných za produkci kožního mazu. Taniny získané ze Spiraea ulmaria mají mimo jiné silně stahující schopnosti, které uzavírají póry pokožky hlavy a tím brání vstupu bakterií do kanálků žláz a do vlasových folikulů.

Aktivní síra obnovuje fyziologickou aktivitu žlázových buněk a snižuje případnou bakteriální kolonizaci, která se za podmínek nadměrného pocení a mazotoku značně zvyšuje.

Růžová řada - Pink Line se skládá ze dvou produktů, P1 Šampon proti maštění a P2 Tonikum proti maštění.


P1 HERGEN Šampon proti maštění

P1 HERGEN Šampon proti maštění

P1 HERGEN Šampon proti maštění je speciálně vyvinut k vyvážení a regulaci nadměrné produkce mazu na vlasové pokožce. Má jemné složení, které umožňuje jeho každodenní používání aniž by docházelo k rebound efektu. Tímto termínem se má na mysli opakování výraznějších problémů po vysazení léčby.

Způsob použití:

Kartáčovat vlasy, aby se zabránilo tvorbě jejich zauzlení, nejlépe s příslušenstvím, které nezahřeje vlasovou pokožku. Dobře vlasy rozčesat. Hojně namočit vlasy, nalít dostatečné množství šamponu na dlaň ruky, rovnoměrně nanést na vlasovou pokožku a na všechny vlasy, dobře promíchat tak, aby došlo k aktivaci specifických látek. Masírovat hlavu krouživými pohyby od zátylku ke konturám vlasové čelní strany a naopak. Opláchnout vodou tak, aby voda tekla z čela na zátylek a tím, aby se odstranily všechny zbytky mycích složek prostředku. Jemně vysušit ručníkem a pokud je to žádoucí, použít specifický produkt kondicionéru.


P2 HERGEN Tonikum proti maštění

P2 HERGEN Tonikum proti maštění

P2 HERGEN Tonikum proti maštění je léčebná kosmetická kúra, která kompletuje Růžovou řadu – Pink Line. Je to specifické a funkční ošetření, které aplikováním na vlasovou pokožku aktivuje svou normalizační schopnost a vyvažuje funkci mazových žlázek přítomných v kůži vlasového porostu.

Způsob použití:

Umýt vlasovou pokožku a vlasy s P1 HERGEN Šamponem proti maštění. Vysušit ručníkem. Sjednotit produkt P2 HERGEN Tonikum proti maštění pomalým protřepáním lahvičky. Speciálním kapátkem odebrat požadované množství produktu a aplikovat jej na postižené oblasti vlasové pokožky. Provést pohyby prstů drenáž a pokračovat s lehkou masáží. Rovnoměrným způsobem nanést výrobek po celé vlasové pokožce a zajistit odstranění nadměrného množství mazu a absorpci účinných látek.

Dávkování:

NÁRAZOVÁ FÁZE: 2 nebo 3 aplikace týdně.
UDRŽOVACÍ FÁZE: 1 aplikace týdně.

Rychlost, s níž se kožní maz na vlasech zvyšuje, je dána tím, čím více je kožní maz tekutější a čím více jsou vlasy tenčí. Vzhledem k tomu, že teplo má tendenci maz ředit, tak jedinci, kteří trpí tímto problémem, by měli používat k sušení vlasů fén ve větší vzdálenosti od hlavy a hledět, aby fén nepoužívali za vysokých teplot. Také časté dotýkání se vlasů a jejich česání s často nevhodnými prostředky může napomáhat k šíření mazu.

 
kontakt

Fremach servis, s.r.o.

Poděbradská 777/9d, 190 00 Praha 9

Telefon: (+420) 281 862 309
Fax: (+420) 281 862 623

(+420) 773 688 122

obchod@fremachservis.cz


Provozní doba Platná od 2.1.2021
pondělí - pátek : 08:30 - 17:00

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.