BES Professional Hair Fashion

Stylingová linie

STYLINGOVÁ ŘADA BES PROFESSIONAL HAIR FASHION

BES Professional Hair Fashion je nová stylingová řada, která obsahuje arganový olej a výtažek z mučenky jedlé (marakuja). Není jen novým pojetím modních trendů, ale i nabídkou produktů, které dokáží vlasy ochránit a posílit jejich strukturu. Tato řada se skládá ze specifických produktů navržených takovým způsobem, aby kadeřník měl maximálně volné pole působnosti a přitom byl zachován velký výběr těch nejvhodnějších přípravků.

Velice zajímavá je také možnost některé produkty mezi sebou míchat a získat tak nové a nové vlastnosti (krásu, zdraví a energii) dané přírodními složkami obsaženými v receptuře přípravků: arganovým olejem a výtažkem z mučenky jedlé. Řada BES Professional Hair Fashion obsahuje hotové výrobky s prvotřídními kosmetickými vlastnostmi, které vlasy respektují a chrání. Výrazná parfemace dodává pocit svěžesti a přirozenosti.

Řada Professional Hair Fashion obsahuje 13 produktů, které se mezi sebou dají míchat, čímž vznikne až 23 produktů.


Dynamic Invisible Strong

Dynamic Invisible Strong

Lak na vlasy je určen pro všechny typy vlasů. TVARUJE - ZVĚTŠUJE OBJEM - FIXUJE. Rychle schne a snadno se vyčesává.

Obsah: 500 ml


Strong Hold

Strong Hold

Lak na vlasy dodává účesům tvar a vlasům pružnost, aniž by je zatěžoval. Speciální pryskyřice vytváří silnou a dlouhotrvající fixaci vhodnou pro všechny typy vlasů s potřebou odolávat vlhkosti. Pohodlný rozprašovač umožňuje zpřesnit nanášení a snížit plýtvání s přípravkem.

Obsah: 500 ml


STYLING HAIR SPRAY

STYLING HAIR SPRAY

Přípravek dodává účesům tvar a vlasům pružnost, aniž by je zatěžoval. Speciální přiskyřice vytváří silnou a dlouhotrvající fixaci vhodnou pro všechny typy vlasů se schopností odolávat vlhkosti. Pohodlný rozprašovač umožňuje zpřesnit nanášení a snížit plýtvání přípravkem

Obsah: 400 ml


TEXTURIZING & VOLUMIZZING MOUSSE

TEXTURIZING & VOLUMIZZING MOUSSE

Přípravek dodávající vlasům objem a plnost. Extra silně zpevňuje, zlepšuje plnost a vlasy nezatěžuje

Obsah: 250 ml


CUTTING POTION

CUTTING POTION

Přípravek dodávající vlasům jedinečnou odolnost a nabízející maximální přesnost střihua ochranu ostří. Dále podporuje vysoušení vlasů, aniž by bylo třeba používat další přípravky. Vlasům dodává objem.

Obsah: 500 ml


SUPER GLUE

SUPER GLUE

Rychleschnouci přípravek, který vlasy okamžitě zpevní a má silnou tužící schopnost. Může být používán i se žehličkami na vlasy nebo kulmami pro vytváření stále nových a nových stylů.

Obsah: 200 ml


FIBER FLUID

FIBER FLUID

Pružný a tvárný přípravek s přirozeným účinkem dodávajícím vlasům maximální objem a plnost. Je ideální pro oživení vlnitých nebo rovných vlasů a jejich ochranu před vlhkostí. Vlasům nabízí maximální texturu se středním stupněm fixace.

Obsah: 200 ml


FRIZZ CONTROL

FRIZZ CONTROL

Přípravek dodávající vlasům lehkost a lesk a usnadňující jejich rozčesávání. Díky svému aktivnímu působení proti krepatosti snižuje i statickou elektřinu ve vlasech. Vlasy zjemňuje a usnadňuje jejich rozčesávání. Vytváří vynikající izolační vrstvu při používání žehličky na vlasy.

Obsah: 100 ml


RUBBER CREM

RUBBER CREM

Vláknitý krém s ojedinělou texturou, která dokáže vytvořit rozcuchané a energií nabité efekty se středně silnou fixací a zachovanou pružností vlasů. Umožňuje dosáhnout jedinečného výsledku a modernímu outfitu dodat fashion & style

Obsah: 100 ml


GLOSS THERAPY

GLOSS THERAPY

Sérum určené na jemné vlasy. Dodá jim objem, hedvábný a hladký vzhled. Obohatí vlasy o vysokou koncentraci lesku, má dvojí účinek

Obsah: 50 ml


SHAPER GLUE

SHAPER GLUE

Gel poslední generace fixuje a vytváří účesy, které si svůj tvar pamatují. Slouží rovněž k vytváření nestandardních a extrémně kreativních outfitů. Zaručuje dokonalé oddělení jednotlivých pramenů, prodlužuje trvání účesu v čase a dodává efekt mokrých vlasů s extrémně silnou fixací.

Obsah: 250 ml


MATTE PASTE

MATTE PASTE

Pasta pro získání matného vzhledu je dokonalá pro tvarování účesu, rozdělování nebo rozcuchávání pramenů a konečnou úpravu. Má středně silnou tužící schopnost. Obsahuje UV filtr.

Obsah: 50 ml


CURL ACTIVATOR

CURL ACTIVATOR

Gelový krém s dokonalou schopností vytvarovat přirozeně vlnité vlasy a vlasy po trvalé a ochránit je před dehydratací. Vlasům dodává pružnost a vitalitu.

Obsah: 200 ml


EXTREME SHINE

EXTREME SHINE

Dodává extrémní lesk. Přípravek určený pro suché a opotřebované vlasy zabraňující negativním projevům vlhkosti.

Obsah: 100 ml


SCULPTING POMADE

SCULPTING POMADE

Přípravek poskytuje strukturu a tvar účesu se zachováním pružnosti vlasů a možnosti dalších kreativních změn. Je ideální pro vyjímečně kreativní styly.

Obsah: 50 ml

 
kontakt

Fremach servis, s.r.o.

Poděbradská 777/9d, 190 00 Praha 9

Telefon: (+420) 281 862 309
Fax: (+420) 281 862 623

(+420) 773 688 122

obchod@fremachservis.cz


Provozní doba Platná od 2.1.2021
pondělí - pátek : 08:30 - 17:00

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.