Linea Silkat Repair

Linea Silkat Repair profesionální produkty pro vlasovou kosmetiku

Linea Silkat Repair


Rekonstrukční řada

Rekonstrukční řada

LINEA SILKAT REPAIR - rekonstrukční ošetření pro vlasy roztřepené, poškozené, porézní a vysoce dehydrované. SILKAT REPAIR - nabízí vlasovému stylistovi a jeho klientům řadu 6 výrobků vyvinutých právě pro rekonstrukci vlasů.

Účinnost rekontrukce

Každý člověk, který se rád stará o své vlasy, by měl pravidelně provádět rekonstrukční kúru, neboť ta pomáhá udržovat jejich vzhled stále mladý a pěstěný, od kořínku až po konečky. Rekonstrukce využívá opravných schopností keratinu, vitamínu E, alfa hydroxykyselin, arganového oleje a makadamového oleje a vrací struktuře vlasu objem, lesk a pružnost, a to s dlouhotrvajícím účinkem.

Rekonstrukce, která opravuje a vyplňuje

SILKAT REPAIR a jeho produkty, to je řada pro intenzivní rekonstrukci vlasů, která působí ve svrchní vrstvě vlasu, posiluje vlasové vlákno a zajišťuje optimální hladinu keratinu.


R1 PRIMER SHAMPOO (pH=6)

R1 PRIMER SHAMPOO (pH=6)

ČISTÍ A PŘIPRAVUJE VLASY NA NÁSLEDUJÍCÍ FÁZE REKONSTRUKČNÍHO OŠETŘENÍ

Přípravné umytí vlasů odstraňuje všechny zbytkové látky, které se usazují na vlasech (chlor, kovy, zbytky stylig.přípravků, zbylé minerály usazené při předchozích chemických ošetřeních), které by mohly bránit rekonstrukčnímu účinku.

CHARAKTERISTIKA

Přípravné umytí vlasů absorbuje a odstraňuje všechny zbytkové minerální a chemické látky, které jsou usazené na vlasech (chlor, kovy, zbytky stylig.přípravků, zbylé minerály usazené při předchozích chemických ošetřeních). Tyto látky by mohly snížit rekonstrukční účinek.

ZPŮSOB POUŽITÍ

R1 PRIMER SHAMPOO naneste na mokré vlasy a přípravek pečlivě rozetřete, přičemž vlasy rozdělujte na malé prameny. Nechte 2 minuty působit, poté přidejte vlažnou vodu a proveďte jemnou masáž. Dobře umyjte a odstraňte všechny zbytky přípravku. Přebytečnou vodu vysušte ručníkem.

OBSAHUJE

Makadamový olej, arganový olej a vitamín E.


R2 MAGIC POTION (pH=4)

R2 MAGIC POTION (pH=4)

VYPLŇUJÍCÍ REKONSTRUKČNÍ KRÉM

Jedná se o opravný a rekonstrukční krém, který působí ve svrchní vrstvě vlasu, posiluje vlasové vlákno a obnovuje optimální hladinu keratinu.

INDIKACE

Pro vlasy, které vyžadují opravné a rekonstrukční ošetření.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Po umytí vlasů přípravkem R1 PRIMER SHAMPOO, aplikujte na vlhké vlasy krém R2 MAGIC POTION. Potřebné množství nanášejte štětcem a dbejte na to, abyste vlasy rozdělili na asi dvoucentimetrové prameny. Přípravek nechte působit asi 3 minuty, poté pokračujte s tepelným působením, kdy použijete saunu na vlasy nebo žehličku BES FLAT IRON s mírnou teplotou. Vlasy přejíždějte rychle. Několik minut je nechte chladnout, poté důkladně umyjte vlažnou vodou a nakonec vyvolejte pomocí teplé a studené vody tepelný šok.

FREKVENCE

Pro intenzivní ošetření jednou týdně po dobu jednoho měsíce. Pro udržovací péči jednou nebo dvakrát měsíčně.

OBSAHUJE

Makadamový olej, arganový olej, keratin, vitamín E a komplex ovocných ALFA HYDROXYKYSELIN.


R3 BALANCING SEALER (pH=3,5)

R3 BALANCING SEALER (pH=3,5)

KOMPENZAČNÍ, INTENZIFIKAČNÍ A ZPEVŇUJÍCÍ KRÉM

Jedná se o emulzi, která kompenzuje a vyrovnává hodnotu pH, tím že uvnitř vlasového vlákna zachycuje a zadržuje výživné a rekonstrukční látky, které se uvolnily při předchozím ošetření (Magic Potion). Vlasům propůjčuje hedvábný a jemný vzhled.

INDIKACE

Pro vlasy, které vyžadují opravné a rekonstrukční ošetření.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Po působení přípravku R2 MAGIC POTION a jeho důkladném vymytí naneste na vlhké vlasy R3 BALANCING SEALER. Přípravek aplikujte na každý jednotlivý pramen a dávejte pozor, abyste ho rozetřeli ve směru koneček vlasu-vlas-kořínek a zpět. Nechte působit asi 5 minut. Důkladně opláchněte vlažnou vodou a proveďte relaxační masáž.

FREKVENCE

Používá se po každém mytí vlasů. Je vynikající kúrou po chemickém ošetření vlasů.

OBSAHUJE

Makadamový olej, arganový olej, vitamín E a komplex ovocných ALFA HYDROXYKYSELIN.


R4 SHIMMER SHIELD (pH=6)

R4 SHIMMER SHIELD (pH=6)

ULTRALEHKÝ, VÝŽIVNÝ, HYDRATAČNÍ A RESTRUKTURALIZAČNÍ OLEJ S OKAMŽITOU ABSORPCÍ

Ultralehký, výživný, restrukturalizační, hydratační a ochranný olej s okamžitou absorpcí. Díky němu jsou vlasy zářící a lesklé a zároveň zaručuje perfektní elasticitu. Vlasy nezatěžuje. Ideální pro všechny typy vlasů i jemné.

INDIKACE

Opravné kosmetické ošetření, ideální pro všechny typy vlasů i jemné.

ZPŮSOB POUŽITÍ

R4 SHIMMER SHIELD naneste na vlhké, lehce osušené vlasy. Přípravek rovnoměrně rozetřete na všechny vlasy a proveďte jemnou masáž, čímž usnadníte pronikání přípravku. Poté vlasy vysušte. U velmi stresovaných vlasů nanášejte přípravek i během sušení, protože dokáže vlasy chránit.

FREKVENCE

R4 SHIMMER SHIELD můžete používat každý den, je rovněž vynikající při vystavení vlasů slunci.

OBSAHUJE

Makadamový olej, arganový olej a vitamín E.


R5 OIL THERAPY (pH=6)

R5 OIL THERAPY (pH=6)

MULTIFUNKČNÍ OCHRANNÝ A OPRAVNÝ OLEJ

Chrání pokožku a svrchní vrstvu vlasů před vlivy prostředí a atmosférickými vlivy a opravuje je. Izoluje vlas před přímým teplem (fén, desky, atd.)

INDIKACE

Multifunkční olej pro stresované a zvlněné vlasy s rozdvojenými konečky.

ZPŮSOB POUŽITÍ

R5 OIL THERAPY naneste na poškozené nebo choulostivé části vlasů, a to před sušením a po něm. Ideální je jako izolant při použití nástrojů pro dosažení extrémních efektů (žehličky na vlasy, kulmy, atd.) Vynikající v kombinaci s odbarvovacími nebo ultra zesvětlujícími přípravky a v případě stresovaných, suchých a lámavých vlasů.

FREKVENCE

R5 OIL THERAPY můžete používat každý den k opravě, izolování a vyplnění dvojitých konečků.

OBSAHUJE

Makadamový olej, arganový olej a vitamín E.


R6 TONUS LOTION (pH=3,5)

R6 TONUS LOTION (pH=3,5)

RESTRUKTURALIZAČNÍ A VYVAŽUJÍCÍ KOMPLEX

Díky přítomnosti KERATINU je restrukturalizační kosmetický přípravek R6 TONUS LOTION vyvinutý tak, aby se spojil se strukturou vlasu. Vhodně spojený čtyřsložkový komplex a kationový polymer má vyvažující účinek a zesláblým, roztřepeným, poškozeným a lámavým vlasům poskytuje přírodní pomoc.

ZPŮSOB POUŽITÍ

R6 TONUS LOTION dobře rozetřete na umyté a ručníkem osušené vlasy, pročešte a bez oplachování pokračujte se závěrečnou úpravou vlasů.

OBSAHUJE

Keratin.


 

ARGANOVÝ OLEJ - PRUŽNÉ A HEDVÁBNÉ VLASY

Arganový olej je výtažek ze semen argánie trnité (Argania spinosa), která je velmi rozšířená v jižních oblastech Maroka, zejména v nížině Souss, mezi městy Essaouira, Agadir a Taroundat. Odborníci na krásu nazývají arganový olej „tekuté zlato“. Má totiž schopnost posílit suché a roztřepené vlasy a rozzářit a zjemnit vlnité a kudrnaté vlasy. Díky svým blahodárným vyživujícím schopnostem rekonstruuje poškozené vlasy a dodává jim hlubokou hydrataci, díky které jsou hedvábnější a pružnější.

 

MAKADAMOVÝ OLEJ - JEMNÉ A ZÁŘIVÉ VLASY

Makadamový olej je přírodní olej získávaný lisováním plodů stejnojmenné rostliny (Macadamia integrifolia) za studena. Díky vysokému obsahu kyseliny olejové a palmitoolejové se tento olej vyznačuje značnou hydratační schopností a efektem anti-aging, čímž zpomaluje proces stárnutí a dehydrataci roztřepených a špatně vyživovaných vlasů.

 

KERATIN - RESTRUKTURALIZOVANÉ A OŽIVENÉ VLASY

Proces stárnutí, ošetření chemickými přípravky a atmosférické vlivy neodvratně zhoršují stav vlasových vláken a následně vedou ke ztrátě keratinu. Keratin, který je ve značném množství přítomen ve vlasech, je vláknitý protein, z velké části tvořený aminokyselinou cysteinovou. Funkcí keratinu je zlepšovat zdraví a vzhled vlasů a současně podporovat jejich růst. Dodat vlasu formou rekonstrukční kúry nový keratin, znamená obnovit jeho strukturu, jemnost a lesk a odstranit pocit ochablosti (CYSTEIN).

 

VITAMÍN E

Vitamín E a jeho estery mají významnou antioxidační schopnost, neboť jsou schopné snižovat reaktivitu volných radikálů a zablokovat celou řadu jevů, které způsobují oxidační stres s následným poškozením vlasů. Volné radikály, které se vytváří působením UV paprsků, kouře a znečištění, poškozují vlasovou strukturu a ta ztrácí svou elasticitu a dochází u ní k předčasnému stárnutí.

 

KOMPLEX OVOCNÝCH ALFA HYDROXYKYSELIN - SILNÉ A ODOLNÉ VLASY

Jedná se o aktivní kosmetický komplex, složený převážně z vitamínů, aminokyselin, minerálních solí a alfa hydroxykyselin (A.H.A.). Získává se jako výtažek ze směsi ovoce obsahující citrony, grepy, rajčata a borůvky. ALFA HYDROXYKYSELINY (kyselina mléčná, kyselina jablečná a kyselina citronová) v kombinaci s dalšími prvky posilují keratinové mosty ve struktuře vlasu a zaručují jeho větší odolnost.

 
kontakt

Fremach servis, s.r.o.

Poděbradská 777/9d, 190 00 Praha 9

Telefon: (+420) 281 862 309
Fax: (+420) 281 862 623

(+420) 773 688 122

obchod@fremachservis.cz


Provozní doba Platná od 2.1.2021
pondělí - pátek : 08:30 - 17:00

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.