Fremach servis fotogalerie účesů

Fotogalerie účesů a módních střihů

Fotogalerie účesů a módních střihů

Novinky v barvení a stříhání


Podzim 2016 kolekce ESSENZA

 

 

Další fotografie ...

 


 

 

Podzim 2015 kolekce PIXEL

 

 

Další fotografie ...

 


 

 

Podzim 2014 kolekce PLANETS

 

 

Další fotografie ...

 


 

 

Podzim 2013 kolekce CHAKRA

 

 

Další fotografie ...

 


 

 

Jaro 2013 kolekce EKKLETICA

 

 

Další fotografie ...

 


 

 

Podzim 2012 kolekce NATURAL EMOTION

Barvy představované v kolekci NATURAL EMOTION jsou součástí nové pískové řady barev BES HI-FI a vyznačují se duhovými, satinovanými a mnohostrannými efekty. Tyto nové barvy jsou pojmenovány po těch nejcharakterističtějších a nejvíce jedinečných barev písku na naší planetě: svůdná Tahiti, spektakulární Galapágy, romantická Positano, tajuplná Sahara a křišťálová Bahamy.

 

 

Další fotografie ...

 


 

 

Jaro 2012 kolekce Kolekce SENSI

Kolekci SENSI vytvořil společně s týmem italských technologů Pan Saverio Palma - umělecký řiditel Akademie BES Miláno. Společně s touto kolekcí byly představeny i nové barvy REGAL ZERO (40 odstínů) jedná se o novou krémovou barvící péči bez amoniaku a bez PPD (paraphenylendiamin), která je díky svému složení velmi vhodná pro osoby s citlivou pokožkou, alergiky na PPD a osoby trpící lupénkou, těhotné a kojící ženy. Obsahuje ovocné výtažky, přírodní látky a esenciální oleje – měsíček, jojoba, rýže, kokos, mandle.

 

 

Další fotografie ...

 


 

 

Jaro 2012 kolekce Kolekce MEDUSE

Kolekce MEDUSE jejímž autorem je italský stylista Alex De Stefano nám zároveň představil převratnou metodu ve stříhání vlasů. Jedná se o kadeřnické nůžky Ventaglio, které jsou výsledkem výzkumu Alexe De Stefano, na kterém se také spolupodíleli přední výrobci nůžek a vrcholoví designeři. Tyto nůžky jsou vyjímečné především tím, že neumožňují nesprávné držení těla. Ventaglio dovolí pracovat pouze ve správné pozici bez přílišného zatížení a vyčerpání svalů.

 

 

Další fotografie ...

 


 

 

Jaro 2011 kolekce Kolekce RESET

Tato kolekce je inspirována současnou architekturou: "Decostruttivismus". Vytvořili jsme geometricky pravidelné střihy, které jsou současně asymetrické. Barvy jsou kontrastní a vytváří harmonii života, která ma jedinečný a svůdný styl. Reset je návrat k původním formám, které jsou založené na emocích a pocitech.

 

 

Další fotografie ...

 


 

 

Podzim 2010 kolekce Kolekce KROMIA

 

 

 

Jaro 2010 kolekce Kolekce CAPTURE

 

 

 

Podzim 2009 kolekce Kolekce METAMORPHOSIS

 

 

Další fotografie ...

 


 
kontakt

Fremach servis, s.r.o.

Poděbradská 777/9d, 190 00 Praha 9

Telefon: (+420) 281 862 309
Fax: (+420) 281 862 623

(+420) 773 688 122

obchod@fremachservis.cz


Provozní doba Platná od 2.1.2021
pondělí - pátek : 08:30 - 17:00

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.